| РЕЗОЛЮЦИЯ | 24.2 MPx |
| РАЗМЕР НА МАТРИЦАТА | 35.9x23.9mm Full Frame CMOS |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH | 3.0 " |
| Марка | CANON |
| МОДЕЛ: | EOS R8 BODY |
| РЕЗОЛЮЦИЯ: | 24.2 MPx |
| РАЗМЕР НА МАТРИЦАТА: | 35.9x23.9mm Full Frame CMOS |
| ПРОЦЕСОР: | DIGIC X |
| СЕРИЯ ОТ СНИМКИ: | ДО 40К/СЕК |
| ВИДЕО ЗАСНЕМАНЕ: | 4K UHD 3840 X 2160 60FPS |
| ФОРМАТИ НА ЗАПИС: | JPEG/RAW/C-RAW |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH: | 3.0 " |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В СМ: | 7.5 см |
| ВИЗЬОР: | 0,39" OLED 2.36 МИЛИОНА ТОЧКИ |
| АВТОФОКУСНИ ТОЧКИ: | 1053 |
| ISO: | 100-102400 |
| WI-FI: | Да |
| BLUETOOTH: | Да |
| GPS: | Не |
| NFC: | Не |
| ВИД КАРТА С ПАМЕТ: | SD/SDHC/SDXC |
| ТИП БАТЕРИЯ: | Li-Ion LP-E17 |
| ТИП: | MIRRORLESS |
| РАЗМЕР: | 132,5 × 86,1 × 70,0 MM |
| ТЕГЛО: | 0,414 кг |
| МАТЕРИАЛ НА ТЯЛОТО: | МАГНЕЗИЕВА СПЛАВ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8714574673097 |









