| РЕЗОЛЮЦИЯ | 24.3 MPx |
| РАЗМЕР НА МАТРИЦАТА | Full-frame 35.9 x 23.9 mm |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH | 3.2 " |
| Марка | NIKON |
| МОДЕЛ: | Z5 + 24-50 |
| РЕЗОЛЮЦИЯ: | 24.3 MPx |
| РАЗМЕР НА МАТРИЦАТА: | Full-frame 35.9 x 23.9 mm |
| СЕРИЯ ОТ СНИМКИ: | ДО 4.5К/СЕК |
| ОБЕКТИВ: | 24-50 f /4.0-6.3 |
| ВИДЕО ЗАСНЕМАНЕ: | 4K (3840 X 2160) 30P |
| ФОРМАТИ НА ЗАПИС: | RAW, JPEG |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH: | 3.2 " |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В СМ: | 8.0 см |
| ВИЗЬОР: | 3 690 000Т. OLED |
| АВТОФОКУСНИ ТОЧКИ: | 273 |
| ISO: | 100/51200 |
| WI-FI: | Да |
| BLUETOOTH: | Да |
| GPS: | Да |
| ВИД КАРТА С ПАМЕТ: | 2х SD (UHS-II) |
| СИСТЕМА ЗА САМОПОЧИСТВАНЕ: | Да |
| ТИП БАТЕРИЯ: | Li-Ion EN-EL15c |
| ТИП: | MIRRORLESS |
| РАЗМЕР: | 134 X 100,5 X 69,5 MM |
| ТЕГЛО: | 675 ГР. |
| МАТЕРИАЛ НА ТЯЛОТО: | ПЛАСТМАСА |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4960759904676 |
















