| РЕЗОЛЮЦИЯ | 24.5 MPx |
| РАЗМЕР НА МАТРИЦАТА | 35.9x23.9 мм FULL FRAME CMOS |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH | 3.2 " |
| Марка | NIKON |
| МОДЕЛ: | Z6 II 24-70 |
| РЕЗОЛЮЦИЯ: | 24.5 MPx |
| РАЗМЕР НА МАТРИЦАТА: | 35.9x23.9 мм FULL FRAME CMOS |
| ПРОЦЕСОР: | EXPEED 6 |
| СЕРИЯ ОТ СНИМКИ: | ДО 14К/СЕК |
| ОБЕКТИВ: | Z 24-70mm f/4 S |
| ВИДЕО ЗАСНЕМАНЕ: | 4K UHD (3840X2160) 30FPS |
| ФОРМАТИ НА ЗАПИС: | RAW, JPEG |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH: | 3.2 " |
| ПОДВИЖЕН ЕКРАН: | Да |
| ВИЗЬОР: | 0,5" OLED 3.69 МИЛИОНА ТОЧКИ |
| АВТОФОКУСНИ ТОЧКИ: | 273 |
| ISO: | 100-51200 |
| WI-FI: | Да |
| BLUETOOTH: | Да |
| GPS: | Не |
| NFC: | Не |
| ВИД КАРТА С ПАМЕТ: | CFexpress, SD, SDHC, SDXC |
| СИСТЕМА ЗА САМОПОЧИСТВАНЕ: | Да |
| ТИП БАТЕРИЯ: | Li-Ion EN-EL15c |
| ТИП: | MIRRORLESS |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4960759906007 |














