| РЕЗОЛЮЦИЯ | 24.2 MPx |
| РАЗМЕР НА МАТРИЦАТА | 35.9 x 23.9 mm Full Frame CMOS |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH | 3.0 " |
| Марка | CANON |
| МОДЕЛ: | EOS R8+RF 24-50 IS STM |
| РЕЗОЛЮЦИЯ: | 24.2 MPx |
| РАЗМЕР НА МАТРИЦАТА: | 35.9 x 23.9 mm Full Frame CMOS |
| ПРОЦЕСОР: | DIGIC X |
| СЕРИЯ ОТ СНИМКИ: | ДО 40К/СЕК |
| ОБЕКТИВ: | RF24-50mm IS STM |
| ВИДЕО ЗАСНЕМАНЕ: | 4K UHD 3840 X 2160 |
| ФОРМАТИ НА ЗАПИС: | JPEG/RAW/C-RAW/MP4 |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH: | 3.0 " |
| ВИЗЬОР: | 0,39" OLED 2.36 МИЛИОНА ТОЧКИ |
| LIVE VIEW: | Да |
| АВТОФОКУСНИ ТОЧКИ: | 1053 |
| ISO: | 100 - 102400 |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| WI-FI: | Да |
| BLUETOOTH: | Да |
| GPS: | Да |
| NFC: | Не |
| ВИД КАРТА С ПАМЕТ: | SD/SDHC/SDXC и UHS-II |
| СИСТЕМА ЗА САМОПОЧИСТВАНЕ: | Да |
| ТИП БАТЕРИЯ: | Li-Ion LP-E17 |
| ТИП: | MIRRORLESS |
| РАЗМЕР: | 132,5 X 86,1 X 70 MM |
| ТЕГЛО: | 0.414 КГ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8714574673066 |

















