| РЕЗОЛЮЦИЯ | 102.0 MPx |
| РАЗМЕР НА МАТРИЦАТА | 43.8 x 32.9mm BSI CMOS |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH | 3.2 " |
| Марка | FUJIFILM |
| МОДЕЛ: | GFX100S |
| РЕЗОЛЮЦИЯ: | 102.0 MPx |
| РАЗМЕР НА МАТРИЦАТА: | 43.8 x 32.9mm BSI CMOS |
| ПРОЦЕСОР: | X-PROCESSOR 4 |
| СЕРИЯ ОТ СНИМКИ: | ДО 5К/СЕК |
| ОБЕКТИВ: | Не |
| ВИДЕО ЗАСНЕМАНЕ: | 4K DCI 4096 X 2160 30FPS |
| ФОРМАТИ НА ЗАПИС: | JPEG/RAW |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH: | 3.2 " |
| ВИЗЬОР: | 0,5" OLED 3.69 МИЛИОНА ТОЧКИ |
| АВТОФОКУСНИ ТОЧКИ: | 425 |
| ISO: | 100 - 12800 |
| WI-FI: | Да |
| BLUETOOTH: | Да |
| GPS: | Не |
| NFC: | Не |
| ВИД КАРТА С ПАМЕТ: | SD/SDHC/SDXC |
| СИСТЕМА ЗА САМОПОЧИСТВАНЕ: | Да |
| ТИП БАТЕРИЯ: | NP-W235 Li-ion |
| ТИП: | MIRRORLESS |
| РАЗМЕР: | 150.6X104.2X87.2 ММ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4547410442861 |


