| РЕЗОЛЮЦИЯ | 40.2 MPx |
| РАЗМЕР НА МАТРИЦАТА | 23.5x15.7mm APS-C X-Trans CMOS |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH | 3.0 " |
| Марка | FUJIFILM |
| МОДЕЛ: | X-T5 BLACK |
| РЕЗОЛЮЦИЯ: | 40.2 MPx |
| РАЗМЕР НА МАТРИЦАТА: | 23.5x15.7mm APS-C X-Trans CMOS |
| ПРОЦЕСОР: | X-PROCESSOR 5 |
| СЕРИЯ ОТ СНИМКИ: | ДО 15К/СЕК |
| ВИДЕО ЗАСНЕМАНЕ: | 6.2K 6240 X 3140 30FPS |
| ФОРМАТИ НА ЗАПИС: | JPEG/RAW/MPEG-4 |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH: | 3.0 " |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В СМ: | 7.6 см |
| ВИЗЬОР: | 0,5" OLED 3.69 МИЛИОНА ТОЧКИ |
| АВТОФОКУСНИ ТОЧКИ: | 425 |
| ISO: | 125 - 12800 |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| WI-FI: | Да |
| BLUETOOTH: | Да |
| GPS: | Не |
| NFC: | Не |
| ВИД КАРТА С ПАМЕТ: | SD/SDHC/SDXC |
| СИСТЕМА ЗА САМОПОЧИСТВАНЕ: | Да |
| ТИП БАТЕРИЯ: | NP-W235 Li-ion |
| ТИП: | MIRRORLESS |
| РАЗМЕР: | 129,5 Х 91 Х 63,8 ММ |
| ТЕГЛО: | 0.476 КГ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4547410486421 |















