| РЕЗОЛЮЦИЯ | 24.2 MPx |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH | 3.0 " |
| Марка | SONY |
| МОДЕЛ: | ZVE10KB 16-50MM |
| РЕЗОЛЮЦИЯ: | 24.2 MPx |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH: | 3.0 " |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В СМ: | 7.5 см |
| АВТОФОКУСНИ ТОЧКИ: | 425 |
| ISO: | 100 - 32 000 |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| WI-FI: | Да |
| BLUETOOTH: | Да |
| ТИП: | MIRRORLESS |
| РАЗМЕР: | 115 X 64 X 45 |
| ТЕГЛО: | 343 гр |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4548736166950 |














