| МОЩНОСТ | 1200 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА | 8 |
| ВМЕСТИМОСТ НА КАНАТА | 2.20 L |
| Марка | BLACK&DECKER |
| МОДЕЛ: | BXJB1201E |
| ТИП БЛЕНДЕР: | ОБИКНОВЕН |
| МОЩНОСТ: | 1200 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА: | 8 |
| ФУНКЦИЯ ПУЛС: | Да |
| ВИД НА КАНАТА: | СТЪКЛО |
| ВМЕСТИМОСТ НА КАНАТА: | 2.20 L |
| МАТЕРИАЛ НА НОЖА: | НЕРЪЖДАЕМА СТОМАНА |
| ПОДХОДЯЩ ЗА ТРОШЕНЕ НА ЛЕД: | Да |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 4.850 kg |
| EAN | 8432406120136 |










