| МОЩНОСТ | 650 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА | 3 |
| ВМЕСТИМОСТ НА КАНАТА | 1.40 L |
| Марка | KITCHENAID |
| МОДЕЛ: | 5KSB1330EOB |
| МОЩНОСТ: | 650 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА: | 3 |
| ВИД НА КАНАТА: | ПЛАСТМАСА |
| ВМЕСТИМОСТ НА КАНАТА: | 1.40 L |
| ПОДХОДЯЩ ЗА ТРОШЕНЕ НА ЛЕД: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 3.630 kg |
| EAN | 8003437621147 |










