| МОЩНОСТ | 240 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА | 2 |
| Марка | KITCHENAID |
| МОДЕЛ: | 5KFC3515EOB |
| ТИП: | ЧОПЪР |
| МОЩНОСТ: | 240 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА: | 2 |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 1.920 kg |
| EAN | 5413184000783 |







Красив и стилен мини чопър, който трябва да имате във вашата кухня.

Използвате чопъра с натискане на един бутон и можете да избирате между две скорости. Бавно се нарязва, бързо
се пюрира. Добавяйте зехтин или други течности през отвора в капака, докато нарязвате храната.

Пластмасовата купа не съдържа BPA и може да се мие в съдомиялна машина. Ножът
е фиксиран от неръждаема стомана, можете лесно да налеете, без да изпадне.

| МОЩНОСТ | 240 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА | 2 |
| Марка | KITCHENAID |
| МОДЕЛ: | 5KFC3515EOB |
| ТИП: | ЧОПЪР |
| МОЩНОСТ: | 240 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА: | 2 |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 1.920 kg |
| EAN | 5413184000783 |
Общо цена:0 €/0.00 лв.