| ОБЩА МОЩНОСТ | 30 W |
| БАТЕРИЯ | ДО 6 ЧАСА |
| POWERBANK | Не |
| GOOGLE/SIRI | Не |
| КЛАС ПРАХО И ВОДОУСТОЙЧИВОСТ | IP67 ДО 1М. И ДО 30 МИН. |
| Марка | MOTOROLA |
| МОДЕЛ: | ROKR 600 GREEN |
| ОБЩА МОЩНОСТ: | 30 W |
| BLUETOOTH: | Да |
| ЦВЯТ: | ЗЕЛЕН |
| БАТЕРИЯ: | ДО 6 ЧАСА |
| POWERBANK: | Не |
| GOOGLE/SIRI: | Не |
| ЗАРЯДНО УСТРОЙСТВО: | USB TYPE-C |
| ТЕГЛО: | 0.62 kg |
| УСТОЙЧИВ В СОЛЕНА ВОДА: | Не |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 5055374716427 |















