| ТИП ЧАДЪРИ | МЕТАЛ |
| ДИАМЕТЪР СМ | 300.0 см |
| ВИСОЧИНА | 255.00 см |
| МАТЕРИАЛ | ПОЛИЕСТЕР |
| ЦВЯТ | ЗЕЛЕН |
| Марка | HD |
| МОДЕЛ: | HD-6651 |
| ВИД: | ГРАДИНСКИ |
| ТИП ЧАДЪРИ: | МЕТАЛ |
| ДИАМЕТЪР СМ: | 300.0 см |
| ВИСОЧИНА: | 255.00 см |
| СТОЙКА ЗА ЧАДЪР: | Да |
| МАТЕРИАЛ: | ПОЛИЕСТЕР |
| ЦВЯТ: | ЗЕЛЕН |
| ТЕГЛО: | 11.000 kg |
| EAN | 8939972696152 |









