| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ | 14.0 " |
| МАТЕРИАЛ | НЕОПРЕН |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| Марка | TUCANO |
| МОДЕЛ: | 13-14" BFC1314 /BLACK |
| ТИП: | КАЛЪФ |
| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ: | 14.0 " |
| МАТЕРИАЛ: | НЕОПРЕН |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| БРОЙ ОТДЕЛЕНИЯ: | 1 БР |
| EAN | 8020252041400 |









2.00 € / 3.91 лв. i
"" Днес
| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ | 14.0 " |
| МАТЕРИАЛ | НЕОПРЕН |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| Марка | TUCANO |
| МОДЕЛ: | 13-14" BFC1314 /BLACK |
| ТИП: | КАЛЪФ |
| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ: | 14.0 " |
| МАТЕРИАЛ: | НЕОПРЕН |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| БРОЙ ОТДЕЛЕНИЯ: | 1 БР |
| EAN | 8020252041400 |