| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ | 15.6 " |
| МАТЕРИАЛ | ПОЛИЕСТЕР |
| ЦВЯТ | СИВ |
| Марка | HAMA |
| МОДЕЛ: | 15,6" GENUA 217273 |
| ТИП: | РАНИЦА |
| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ: | 15.6 " |
| МАТЕРИАЛ: | ПОЛИЕСТЕР |
| ЦВЯТ: | СИВ |
| БРОЙ ОТДЕЛЕНИЯ: | 2 БР |
| EAN | 4047443509161 |






2.00 € / 3.91 лв. i
"" Днес
| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ | 15.6 " |
| МАТЕРИАЛ | ПОЛИЕСТЕР |
| ЦВЯТ | СИВ |
| Марка | HAMA |
| МОДЕЛ: | 15,6" GENUA 217273 |
| ТИП: | РАНИЦА |
| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ: | 15.6 " |
| МАТЕРИАЛ: | ПОЛИЕСТЕР |
| ЦВЯТ: | СИВ |
| БРОЙ ОТДЕЛЕНИЯ: | 2 БР |
| EAN | 4047443509161 |