| DIMENSION IN INCHES | 15.6 " |
| MATERIAL | ПОЛИЕСТЕР |
| COLOUR | СИВ |
| Brand | HAMA |
| MODEL: | 15,6" GENUA 217273 |
| TYPE: | BACKPACK |
| DIMENSION IN INCHES: | 15.6 " |
| MATERIAL: | ПОЛИЕСТЕР |
| COLOUR: | СИВ |
| SECTION NUMBER: | 2 БР |
| EAN | 4047443509161 |






2.00 € / 3.91 лв. i
"" Today
| DIMENSION IN INCHES | 15.6 " |
| MATERIAL | ПОЛИЕСТЕР |
| COLOUR | СИВ |
| Brand | HAMA |
| MODEL: | 15,6" GENUA 217273 |
| TYPE: | BACKPACK |
| DIMENSION IN INCHES: | 15.6 " |
| MATERIAL: | ПОЛИЕСТЕР |
| COLOUR: | СИВ |
| SECTION NUMBER: | 2 БР |
| EAN | 4047443509161 |