| DIMENSION IN INCHES | 14.0 " |
| MATERIAL | НЕОПРЕН |
| COLOUR | СИВ / ЛИЛАВ |
| Brand | HP |
| MODEL: | 14 GRY/MVE 2F2L6AA |
| TYPE: | SLEEVE |
| DIMENSION IN INCHES: | 14.0 " |
| MATERIAL: | НЕОПРЕН |
| COLOUR: | СИВ / ЛИЛАВ |
| SECTION NUMBER: | 1 БР |
| WARRANTY: | No |
| EAN | 195161359699 |







| DIMENSION IN INCHES | 14.0 " |
| MATERIAL | НЕОПРЕН |
| COLOUR | СИВ / ЛИЛАВ |
| Brand | HP |
| MODEL: | 14 GRY/MVE 2F2L6AA |
| TYPE: | SLEEVE |
| DIMENSION IN INCHES: | 14.0 " |
| MATERIAL: | НЕОПРЕН |
| COLOUR: | СИВ / ЛИЛАВ |
| SECTION NUMBER: | 1 БР |
| WARRANTY: | No |
| EAN | 195161359699 |