| DIMENSION IN INCHES | 15.6 " |
| MATERIAL | ПЛАТ |
| COLOUR | СИВ |
| Brand | CANYON |
| MODEL: | CNE-CB5G4 |
| TYPE: | BAG |
| DIMENSION IN INCHES: | 15.6 " |
| MATERIAL: | ПЛАТ |
| COLOUR: | СИВ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 5291485001063 |



i
"" Today
| DIMENSION IN INCHES | 15.6 " |
| MATERIAL | ПЛАТ |
| COLOUR | СИВ |
| Brand | CANYON |
| MODEL: | CNE-CB5G4 |
| TYPE: | BAG |
| DIMENSION IN INCHES: | 15.6 " |
| MATERIAL: | ПЛАТ |
| COLOUR: | СИВ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 5291485001063 |