| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ | 14.0 " |
| МАТЕРИАЛ | НЕОПРЕН |
| ЦВЯТ | СИВ / ЛИЛАВ |
| Марка | HP |
| МОДЕЛ: | 14 GRY/MVE 2F2L6AA |
| ТИП: | КАЛЪФ |
| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ: | 14.0 " |
| МАТЕРИАЛ: | НЕОПРЕН |
| ЦВЯТ: | СИВ / ЛИЛАВ |
| БРОЙ ОТДЕЛЕНИЯ: | 1 БР |
| ГАРАНЦИЯ: | Не |
| EAN | 195161359699 |







| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ | 14.0 " |
| МАТЕРИАЛ | НЕОПРЕН |
| ЦВЯТ | СИВ / ЛИЛАВ |
| Марка | HP |
| МОДЕЛ: | 14 GRY/MVE 2F2L6AA |
| ТИП: | КАЛЪФ |
| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ: | 14.0 " |
| МАТЕРИАЛ: | НЕОПРЕН |
| ЦВЯТ: | СИВ / ЛИЛАВ |
| БРОЙ ОТДЕЛЕНИЯ: | 1 БР |
| ГАРАНЦИЯ: | Не |
| EAN | 195161359699 |