| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ | 14.0 " |
| МАТЕРИАЛ | НЕОПРЕН |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН / ЗЛАТИСТ |
| Марка | HP |
| МОДЕЛ: | 14 BLK/GLD 2F1X3AA |
| ТИП: | КАЛЪФ |
| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ: | 14.0 " |
| МАТЕРИАЛ: | НЕОПРЕН |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН / ЗЛАТИСТ |
| БРОЙ ОТДЕЛЕНИЯ: | 1 БР |
| ГАРАНЦИЯ: | Не |
| EAN | 195161357459 |







| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ | 14.0 " |
| МАТЕРИАЛ | НЕОПРЕН |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН / ЗЛАТИСТ |
| Марка | HP |
| МОДЕЛ: | 14 BLK/GLD 2F1X3AA |
| ТИП: | КАЛЪФ |
| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ: | 14.0 " |
| МАТЕРИАЛ: | НЕОПРЕН |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН / ЗЛАТИСТ |
| БРОЙ ОТДЕЛЕНИЯ: | 1 БР |
| ГАРАНЦИЯ: | Не |
| EAN | 195161357459 |