| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ | 15.6 " |
| МАТЕРИАЛ | Polyester |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| Марка | CANYON |
| МОДЕЛ: | BPA-5 CNS-BPA5B1 |
| ТИП: | РАНИЦА |
| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ: | 15.6 " |
| МАТЕРИАЛ: | Polyester |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| БРОЙ ОТДЕЛЕНИЯ: | 2 БР |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 5291485009762 |








i
"" Днес
| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ | 15.6 " |
| МАТЕРИАЛ | Polyester |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| Марка | CANYON |
| МОДЕЛ: | BPA-5 CNS-BPA5B1 |
| ТИП: | РАНИЦА |
| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ: | 15.6 " |
| МАТЕРИАЛ: | Polyester |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| БРОЙ ОТДЕЛЕНИЯ: | 2 БР |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 5291485009762 |