| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ | 17.3 " |
| МАТЕРИАЛ | ПОЛИЕСТЕР |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| Марка | RIVA CASE |
| МОДЕЛ: | 17.3" 8164 BLACK |
| ТИП: | РАНИЦА |
| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ: | 17.3 " |
| МАТЕРИАЛ: | ПОЛИЕСТЕР |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| EAN | 4260709013503 |









i
"" Днес
| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ | 17.3 " |
| МАТЕРИАЛ | ПОЛИЕСТЕР |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| Марка | RIVA CASE |
| МОДЕЛ: | 17.3" 8164 BLACK |
| ТИП: | РАНИЦА |
| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ: | 17.3 " |
| МАТЕРИАЛ: | ПОЛИЕСТЕР |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| EAN | 4260709013503 |