| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ | 17.0 " |
| МАТЕРИАЛ | ПОЛИЕСТЕР |
| ЦВЯТ | СИН |
| Марка | TUCANO |
| МОДЕЛ: | LATO 17" BLABK-B /BLUE |
| ТИП: | РАНИЦА |
| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ: | 17.0 " |
| МАТЕРИАЛ: | ПОЛИЕСТЕР |
| ЦВЯТ: | СИН |
| EAN | 844668020642 |







i
"" Днес
| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ | 17.0 " |
| МАТЕРИАЛ | ПОЛИЕСТЕР |
| ЦВЯТ | СИН |
| Марка | TUCANO |
| МОДЕЛ: | LATO 17" BLABK-B /BLUE |
| ТИП: | РАНИЦА |
| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ: | 17.0 " |
| МАТЕРИАЛ: | ПОЛИЕСТЕР |
| ЦВЯТ: | СИН |
| EAN | 844668020642 |