| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ | 15.6 " |
| МАТЕРИАЛ | полиетилен |
| ЦВЯТ | СИН |
| Марка | TUCANO |
| МОДЕЛ: | Marte AGS 15.6" BKMAR15-AGS-B |
| ТИП: | РАНИЦА |
| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ: | 15.6 " |
| МАТЕРИАЛ: | полиетилен |
| ЦВЯТ: | СИН |
| БРОЙ ОТДЕЛЕНИЯ: | 3 БР |
| EAN | 8020252118362 |









i
"" Днес
| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ | 15.6 " |
| МАТЕРИАЛ | полиетилен |
| ЦВЯТ | СИН |
| Марка | TUCANO |
| МОДЕЛ: | Marte AGS 15.6" BKMAR15-AGS-B |
| ТИП: | РАНИЦА |
| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ: | 15.6 " |
| МАТЕРИАЛ: | полиетилен |
| ЦВЯТ: | СИН |
| БРОЙ ОТДЕЛЕНИЯ: | 3 БР |
| EAN | 8020252118362 |