| РЕЗОЛЮЦИЯ | 24.1 MPx |
| РАЗМЕР НА МАТРИЦАТА | 22.3x14.9 CMOS |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH | 3.0 " |
| Марка | CANON |
| МОДЕЛ: | EOS 2000D BODY BK |
| РЕЗОЛЮЦИЯ: | 24.1 MPx |
| РАЗМЕР НА МАТРИЦАТА: | 22.3x14.9 CMOS |
| ПРОЦЕСОР: | DIGIC 4+ |
| СЕРИЯ ОТ СНИМКИ: | ДО 3К/СЕК |
| ВИДЕО ЗАСНЕМАНЕ: | FULL HD |
| ФОРМАТИ НА ЗАПИС: | RAW / JPEG |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH: | 3.0 " |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В СМ: | 7.5 см |
| ВИЗЬОР: | ОПТИЧЕН |
| LIVE VIEW: | Да |
| АВТО ФОКУС: | Да |
| АВТОФОКУСНИ ТОЧКИ: | 9 |
| ISO: | 100 - 12800 |
| WI-FI: | Да |
| BLUETOOTH: | Не |
| GPS: | Не |
| ВИД КАРТА С ПАМЕТ: | SD/SDHC/SDXC |
| ПРАХОУСТОЙЧИВОСТ: | Не |
| ВОДОУСТОЙЧИВОСТ: | Не |
| ТИП БАТЕРИЯ: | LP-E10 |
| РАЗМЕР: | 129Х101.3Х77.6ММ |
| ТЕГЛО: | 475ГР |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8714574658001 |








