| РЕЗОЛЮЦИЯ | 24.1 MPx |
| РАЗМЕР НА МАТРИЦАТА | 22.3x15mm CMOS |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH | 3.0 " |
| Марка | CANON |
| МОДЕЛ: | EOS 250D 18-55 IS |
| РЕЗОЛЮЦИЯ: | 24.1 MPx |
| РАЗМЕР НА МАТРИЦАТА: | 22.3x15mm CMOS |
| ПРОЦЕСОР: | DIGIC 8 |
| СЕРИЯ ОТ СНИМКИ: | ДО 5К/СЕК |
| ОБЕКТИВ: | EF-S 18-55MM F/4-5.6 IS STM |
| ВИДЕО ЗАСНЕМАНЕ: | 4K UHD 3840 X 2160 25FPS |
| ФОРМАТИ НА ЗАПИС: | JPEG/RAW |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH: | 3.0 " |
| ПОДВИЖЕН ЕКРАН: | Да |
| ВИЗЬОР: | ОПТИЧЕН |
| LIVE VIEW: | Да |
| АВТО ФОКУС: | Да |
| АВТОФОКУСНИ ТОЧКИ: | 9 |
| ISO: | 100-51200 |
| WI-FI: | Да |
| BLUETOOTH: | Да |
| GPS: | Не |
| ВИД КАРТА С ПАМЕТ: | SD/SDHC/SDXC |
| ПРАХОУСТОЙЧИВОСТ: | Не |
| ВОДОУСТОЙЧИВОСТ: | Не |
| СИСТЕМА ЗА САМОПОЧИСТВАНЕ: | Да |
| ТИП БАТЕРИЯ: | LP-E17 |
| РАЗМЕР: | 122.4X92.6X69.8MM |
| ТЕГЛО: | 449 ГР. |
| МАТЕРИАЛ НА ТЯЛОТО: | АЛУМИНИЕВА СПЛАВ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8714574661193 |









