| ДИАМЕТЪР НА ЗАХВАЩАНЕ | 43 мм |
| РАБОТЕН ХОД | 60 мм |
| Марка | WOLFCRAFT |
| ДИАМЕТЪР НА ЗАХВАЩАНЕ: | 43 мм |
| РАБОТЕН ХОД: | 60 мм |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 3.218 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | ВИСОЧИНА 475 ММ |
| EAN | 4006885340602 |



1.00 € / 1.96 лв. i
"" до 7 дни
| ДИАМЕТЪР НА ЗАХВАЩАНЕ | 43 мм |
| РАБОТЕН ХОД | 60 мм |
| Марка | WOLFCRAFT |
| ДИАМЕТЪР НА ЗАХВАЩАНЕ: | 43 мм |
| РАБОТЕН ХОД: | 60 мм |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 3.218 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | ВИСОЧИНА 475 ММ |
| EAN | 4006885340602 |