| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH | 10.1 " |
| РЕЗОЛЮЦИЯ | 1280 Х 800 |
| Марка | SENCOR |
| МОДЕЛ: | SDF 1091 B WIFI |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ: | IPS HD |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH: | 10.1 " |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В СМ: | 25.7 см |
| РЕЗОЛЮЦИЯ: | 1280 Х 800 |
| ЧЕТЕЦ ЗА КАРТИ: | SD/SDHC/SDXC |
| USB: | Не |
| ВГРАДЕНА ПАМЕТ: | 4.6 GB |
| ГОВОРИТЕЛ: | Да |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8590669312634 |
















