| ДИСК ЗА | УНИВЕРСАЛЕН |
| ВЪНШЕН ДИАМЕТЪР | 125.00 мм |
| ВЪТРЕШЕН ДИАМЕТЪР | 22.23 мм |
| ДЕБЕЛИНА | 1.90 мм |
| Марка | KLINGSPOR |
| МОДЕЛ: | TURBO 125x1.9x22.23 |
| ДИСК ЗА: | УНИВЕРСАЛЕН |
| ВЪНШЕН ДИАМЕТЪР: | 125.00 мм |
| ВЪТРЕШЕН ДИАМЕТЪР: | 22.23 мм |
| ДЕБЕЛИНА: | 1.90 мм |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | БЕТОН, ТУХЛА, КАМЪК |
| EAN | 4014855218400 |




