| МОЩНОСТ | 570 W |
| ДЕБИТ НА СТУДЕНА ВОДА | 0.70 L/hr |
| ДЕБИТ НА ТОПЛА ВОДА | 5.00 L/hr |
| Марка | MUHLER |
| МОДЕЛ: | WD-11ED |
| МОЩНОСТ: | 570 W |
| ДЕБИТ НА СТУДЕНА ВОДА: | 0.70 L/hr |
| ДЕБИТ НА ТОПЛА ВОДА: | 5.00 L/hr |
| ШКАФ: | Не |
| ДИСПЛЕЙ: | Не |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 3.200 kg |
| EAN | 3800139293758 |










