| POWER | 570 W |
| COLD WATER DEBIT | 0.70 L/hr |
| HOT WATER DEBIT | 5.00 L/hr |
| Brand | MUHLER |
| MODEL: | WD-11ED |
| POWER: | 570 W |
| COLD WATER DEBIT: | 0.70 L/hr |
| HOT WATER DEBIT: | 5.00 L/hr |
| CUPBOARD: | No |
| DISPLAY: | No |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 3.200 kg |
| EAN | 3800139293758 |










