| МОЩНОСТ | 770 W |
| Марка | PANASONIC |
| МОДЕЛ: | SR-DA152KXE |
| ТИП: | ОРИЗОВАРКА |
| МОЩНОСТ: | 770 W |
| ТАЙМЕР: | Да |
| АВТОМАТИЧНИ ПРОГРАМИ: | Да |
| ВЛЮЧЕНИ АКСЕСОАРИ: | Да |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА: | 1.00 м |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 5025232983728 |












| МОЩНОСТ | 770 W |
| Марка | PANASONIC |
| МОДЕЛ: | SR-DA152KXE |
| ТИП: | ОРИЗОВАРКА |
| МОЩНОСТ: | 770 W |
| ТАЙМЕР: | Да |
| АВТОМАТИЧНИ ПРОГРАМИ: | Да |
| ВЛЮЧЕНИ АКСЕСОАРИ: | Да |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА: | 1.00 м |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 4.300 kg |
| EAN | 5025232983728 |