| ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ | ПЕНООБРАЗУВАТЕЛ ЗА МЛЯКО |
| МОЩНОСТ | 500 W |
| Марка | WMF |
| МОДЕЛ: | 413300011 LUMERO |
| ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ: | ПЕНООБРАЗУВАТЕЛ ЗА МЛЯКО |
| МОЩНОСТ: | 500 W |
| ЦВЯТ: | СИВ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 1.445 kg |
| EAN | 4211129140935 |






i
"" Днес
| ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ | ПЕНООБРАЗУВАТЕЛ ЗА МЛЯКО |
| МОЩНОСТ | 500 W |
| Марка | WMF |
| МОДЕЛ: | 413300011 LUMERO |
| ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ: | ПЕНООБРАЗУВАТЕЛ ЗА МЛЯКО |
| МОЩНОСТ: | 500 W |
| ЦВЯТ: | СИВ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 1.445 kg |
| EAN | 4211129140935 |