| PURPOSE | ПЕНООБРАЗУВАТЕЛ ЗА МЛЯКО |
| POWER | 500 W |
| Brand | WMF |
| MODEL: | 413300011 LUMERO |
| PURPOSE: | ПЕНООБРАЗУВАТЕЛ ЗА МЛЯКО |
| POWER: | 500 W |
| COLOUR: | СИВ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.445 kg |
| EAN | 4211129140935 |






i
"" Today
| PURPOSE | ПЕНООБРАЗУВАТЕЛ ЗА МЛЯКО |
| POWER | 500 W |
| Brand | WMF |
| MODEL: | 413300011 LUMERO |
| PURPOSE: | ПЕНООБРАЗУВАТЕЛ ЗА МЛЯКО |
| POWER: | 500 W |
| COLOUR: | СИВ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.445 kg |
| EAN | 4211129140935 |