| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ | 300 W |
| ДИАМЕТЪР НА ШКУРКАТА | 125 мм |
| РЕГУЛИРАНЕ НА ОБОРОТИТЕ | Да |
| ОБОРОТИ В МИНУТА НА ПРАЗЕН ХОД | 7000-13000 |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| Марка | SKIL |
| МОДЕЛ: | SR1E7471AA |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ: | ЕЛЕКТРИЧЕСКО |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ: | 300 W |
| ДИАМЕТЪР НА ШКУРКАТА: | 125 мм |
| РЕГУЛИРАНЕ НА ОБОРОТИТЕ: | Да |
| ОБОРОТИ В МИНУТА НА ПРАЗЕН ХОД: | 7000-13000 |
| КУФАР: | Не |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 1.600 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА: | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ГАРАНЦИЯ: | 36 МЕСЕЦА |
| EAN | 8719643000477 |








