| WI-FI | Да |
| GPS | Да |
| Марка | GOPRO |
| МОДЕЛ: | HERO13 POLAR WHITE CHDHX-132RW |
| РЕЖИМ ФОТОАПАРАТ: | Да |
| РЕЗОЛЮЦИЯ СНИМКИ: | 27 MPx |
| СТАБИЛИЗАЦИЯ: | Да |
| LCD ДИСПЛЕЙ: | Да |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH: | 2.3 " |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В СМ: | 5.8 см |
| WI-FI: | Да |
| GPS: | Да |
| ВОДОУСТОЙЧИВОСТ: | Да |
| ТИП МЕМОРИ КАРТА: | microSD |
| ИЗХОДИ: | USB-C |
| ТЕГЛО: | 154g |
| РАЗМЕРИ (В, Ш, Д): | 51 x 72 x 34 mm |
| БАТЕРИЯ: | 1900MAH |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 810116383559 |















