| ВИД | ОБИКНОВЕНИ |
| БРОЙ НАГРЕВАТЕЛНИ ЗОНИ | 4(1 БЪРЗОНАГРЯВАЩ) |
| БРОЙ ФУНКЦИИ | 6 |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС | A |
| ТЕЛЕСКОПИЧНА СИСТЕМА | Не |
| Марка | BEKO |
| МОДЕЛ: | FSE 56000 GW |
| ВИД: | ОБИКНОВЕНИ |
| ВИСОЧИНА: | 85.00 см |
| ШИРИНА: | 50.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 60.00 см |
| БРОЙ НАГРЕВАТЕЛНИ ЗОНИ: | 4(1 БЪРЗОНАГРЯВАЩ) |
| МУЛТИФУНКЦИОНАЛНА ФУРНА: | Да |
| БРОЙ ФУНКЦИИ: | 6 |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС: | A |
| МЕХАНИЧЕН ТАЙМЕР: | Не |
| ПРОГРАМАТОР: | Не |
| ТЕЛЕСКОПИЧНА СИСТЕМА: | Не |
| ПИРОЛИТИЧНО ПОЧИСТВАНЕ: | Не |
| ВЪРТЯЩ СЕ ГРИЛ-ШИШ: | Не |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ОБЕМ НА ФУРНАТА: | 55 L |
| КАТАЛИТИЧНИ ПАНЕЛИ: | Не |
| ПЛАВНО ЗАТВАРЯНЕ: | Не |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+3 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 8690842519109 |










