| ВИД | ОБИКНОВЕНИ |
| БРОЙ НАГРЕВАТЕЛНИ ЗОНИ | 4 |
| БРОЙ ФУНКЦИИ | 6 |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС | A |
| Марка | INDESIT |
| МОДЕЛ: | I5E5PMS |
| ВИД: | ОБИКНОВЕНИ |
| ВИСОЧИНА: | 85.00 см |
| ШИРИНА: | 50.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 60.00 см |
| БРОЙ НАГРЕВАТЕЛНИ ЗОНИ: | 4 |
| МУЛТИФУНКЦИОНАЛНА ФУРНА: | Да |
| БРОЙ ФУНКЦИИ: | 6 |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС: | A |
| ОБЕМ НА ФУРНАТА: | 55 L |
| БРОЙ ТАВИ: | 1 |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+3 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 8050147715277 |























