| KIND | ORDINARY |
| NUMBER OF HEATING ZONES | 4 |
| NUMBER OF FUNCTION | 6 |
| ENERGY CLASS | A |
| Brand | INDESIT |
| MODEL: | I5E5PMS |
| KIND: | ORDINARY |
| HEIGHT: | 85.00 см |
| WIDTH: | 50.00 см |
| DEPTH: | 60.00 см |
| NUMBER OF HEATING ZONES: | 4 |
| MULTIFUNCTION: | Yes |
| NUMBER OF FUNCTION: | 6 |
| ENERGY CLASS: | A |
| VOLUME: | 55 L |
| COOKING TRAY NUMBER: | 1 |
| WARRANTY: | 2+3 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 8050147715277 |

















