| KIND | Compact |
| NUMBER OF HEATING ZONES | 2 |
| NUMBER OF FUNCTION | 4 |
| ENERGY CLASS | A |
| Brand | ELDOM |
| MODEL: | МГП 201VFВ -NEW |
| KIND: | Compact |
| HEIGHT: | 39.00 см |
| WIDTH: | 56.00 см |
| DEPTH: | 60.00 см |
| NUMBER OF HEATING ZONES: | 2 |
| MULTIFUNCTION: | Yes |
| NUMBER OF FUNCTION: | 4 |
| ENERGY CLASS: | A |
| PROGRAMMER: | No |
| PYROLITIC: | No |
| TURN SPIT: | No |
| VOLUME: | 38 L |
| COLOUR: | INOX |
| WARRANTY: | 36 MONTHS |
| EAN | 3800035742893 |









