| KIND | Ceramic |
| NUMBER OF HEATING ZONES | 4 |
| NUMBER OF FUNCTION | 6 |
| ENERGY CLASS | A |
| Brand | SANG |
| MODEL: | SC 66 MW |
| KIND: | Ceramic |
| HEIGHT: | 83.00 см |
| WIDTH: | 59.80 см |
| DEPTH: | 63.00 см |
| NUMBER OF HEATING ZONES: | 4 |
| MULTIFUNCTION: | Yes |
| NUMBER OF FUNCTION: | 6 |
| ENERGY CLASS: | A |
| VOLUME: | 60 L |
| COOKING TRAY NUMBER: | 1 |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 8683770139037 |







