| ВИД | Керамични |
| БРОЙ НАГРЕВАТЕЛНИ ЗОНИ | 4 (1 РАЗШИРЯЕМА) |
| БРОЙ ФУНКЦИИ | 6 |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС | A |
| ТЕЛЕСКОПИЧНА СИСТЕМА | Не |
| Марка | BEKO |
| МОДЕЛ: | FSE 57310 GAS |
| ВИД: | Керамични |
| ВИСОЧИНА: | 85.00 см |
| ШИРИНА: | 50.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 60.00 см |
| БРОЙ НАГРЕВАТЕЛНИ ЗОНИ: | 4 (1 РАЗШИРЯЕМА) |
| МУЛТИФУНКЦИОНАЛНА ФУРНА: | Да |
| БРОЙ ФУНКЦИИ: | 6 |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС: | A |
| МЕХАНИЧЕН ТАЙМЕР: | Не |
| ПРОГРАМАТОР: | Да |
| ТЕЛЕСКОПИЧНА СИСТЕМА: | Не |
| ПИРОЛИТИЧНО ПОЧИСТВАНЕ: | Не |
| PUSH И PULL БУТОНИ: | Не |
| ВЪРТЯЩ СЕ ГРИЛ-ШИШ: | Не |
| КАТАЛИТИЧНИ ПАНЕЛИ: | Не |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ОБЕМ НА ФУРНАТА: | 60 L |
| ПЛАВНО ЗАТВАРЯНЕ: | Не |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+3 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 8690842120022 |
















