| ВИД | Компактни |
| БРОЙ НАГРЕВАТЕЛНИ ЗОНИ | 2 |
| БРОЙ ФУНКЦИИ | 4 |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС | A |
| Марка | ELDOM |
| МОДЕЛ: | МГП 203VFE -NEW |
| ВИД: | Компактни |
| ВИСОЧИНА: | 39.00 см |
| ШИРИНА: | 56.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 51.00 см |
| БРОЙ НАГРЕВАТЕЛНИ ЗОНИ: | 2 |
| МУЛТИФУНКЦИОНАЛНА ФУРНА: | Не |
| БРОЙ ФУНКЦИИ: | 4 |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС: | A |
| ПРОГРАМАТОР: | Не |
| ПИРОЛИТИЧНО ПОЧИСТВАНЕ: | Не |
| ВЪРТЯЩ СЕ ГРИЛ-ШИШ: | Не |
| ОБЕМ НА ФУРНАТА: | 38 L |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ГАРАНЦИЯ: | 36 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800035742961 |











