| ВИД | Керамични |
| БРОЙ НАГРЕВАТЕЛНИ ЗОНИ | 4 |
| БРОЙ ФУНКЦИИ | 11 |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС | A |
| Марка | GORENJE |
| МОДЕЛ: | GEC5A61SG |
| ВИД: | Керамични |
| ВИСОЧИНА: | 85.00 см |
| ШИРИНА: | 50.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 59.40 см |
| БРОЙ НАГРЕВАТЕЛНИ ЗОНИ: | 4 |
| БРОЙ ФУНКЦИИ: | 11 |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС: | A |
| ЦВЯТ: | СИВ |
| БРОЙ ТАВИ: | 1 |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+3 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 3838782747236 |




















