| ВИД | Компактни |
| БРОЙ НАГРЕВАТЕЛНИ ЗОНИ | 2 |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС | A |
| Марка | SNAIGE |
| МОДЕЛ: | SN 4237HP W |
| ВИД: | Компактни |
| ВИСОЧИНА: | 33.00 см |
| ШИРИНА: | 52.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 44.00 см |
| БРОЙ НАГРЕВАТЕЛНИ ЗОНИ: | 2 |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС: | A |
| ОБЕМ НА ФУРНАТА: | 37 L |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| EAN | 8693225289903 |





