| ВИД | Компактни |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС | A |
| Марка | SNAIGE |
| МОДЕЛ: | SNO 4237 BL |
| ВИД: | Компактни |
| ВИСОЧИНА: | 33.00 см |
| ШИРИНА: | 52.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 44.00 см |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС: | A |
| ОБЕМ НА ФУРНАТА: | 37 L |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8693225289873 |







i
"" Днес
| ВИД | Компактни |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС | A |
| Марка | SNAIGE |
| МОДЕЛ: | SNO 4237 BL |
| ВИД: | Компактни |
| ВИСОЧИНА: | 33.00 см |
| ШИРИНА: | 52.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 44.00 см |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС: | A |
| ОБЕМ НА ФУРНАТА: | 37 L |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8693225289873 |