| ВИД | Компактни |
| БРОЙ ФУНКЦИИ | 4 |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС | A |
| Марка | SNAIGE |
| МОДЕЛ: | SNO 7058 BL |
| ВИД: | Компактни |
| ВИСОЧИНА: | 41.80 см |
| ШИРИНА: | 63.20 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 48.50 см |
| БРОЙ ФУНКЦИИ: | 4 |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС: | A |
| МЕХАНИЧЕН ТАЙМЕР: | Да |
| ОБЕМ НА ФУРНАТА: | 58 L |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8693225289897 |










