| МОЩНОСТ | 1200 W |
| КАПАЦИТЕТ | 1.00 L |
| Марка | ROHNSON |
| МОДЕЛ: | WOOD AND STONE R-7814 |
| ТИП: | КЕРАМИКА |
| МОЩНОСТ: | 1200 W |
| КАПАЦИТЕТ: | 1.00 L |
| ЦВЯТ: | КАФЯВА |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 2.100 kg |
| EAN | 5202561532975 |






i
"" до 4 дни
| МОЩНОСТ | 1200 W |
| КАПАЦИТЕТ | 1.00 L |
| Марка | ROHNSON |
| МОДЕЛ: | WOOD AND STONE R-7814 |
| ТИП: | КЕРАМИКА |
| МОЩНОСТ: | 1200 W |
| КАПАЦИТЕТ: | 1.00 L |
| ЦВЯТ: | КАФЯВА |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 2.100 kg |
| EAN | 5202561532975 |