| МОЩНОСТ | 1000 W |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС | МЕТАЛ И ПЛАСТМАСА |
| КАПАЦИТЕТ | 0.60 L |
| СКРИТ НАГРЕВАТЕЛ | Да |
| Марка | SENCOR |
| МОДЕЛ: | SWK 2828BK |
| МОЩНОСТ: | 1000 W |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС: | МЕТАЛ И ПЛАСТМАСА |
| КАПАЦИТЕТ: | 0.60 L |
| СКРИТ НАГРЕВАТЕЛ: | Да |
| ВЪРТЯЩА ОСНОВА - 360 ГРАДУСА: | Да |
| ТЕМПЕРАТУРНА НАСТРОЙКА: | Да |
| АВТОМАТИЧНО ИЗКЛЮЧВАНЕ: | Да |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 1.379 kg |
| EAN | 8590669385850 |















