| МОЩНОСТ | 3000 W |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС | МЕТАЛ |
| КАПАЦИТЕТ | 1.70 L |
| Марка | WMF |
| МОДЕЛ: | 0413160011CE |
| ТИП: | СТЪКЛО |
| МОЩНОСТ: | 3000 W |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС: | МЕТАЛ |
| КАПАЦИТЕТ: | 1.70 L |
| ТЕМПЕРАТУРНА НАСТРОЙКА: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 2.510 kg |
| EAN | 4211129128292 |















