| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ | 1400 W |
| ШИРИНА НА КОСЕНЕ | 37.00 см |
| МИН ВИСОЧИНА НА КОСЕНЕ | 20 мм |
| Марка | MAKITA |
| МОДЕЛ: | ELM3720 |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ: | ЕЛЕКТРИЧЕСКО |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ: | 1400 W |
| ШИРИНА НА КОСЕНЕ: | 37.00 см |
| МИН ВИСОЧИНА НА КОСЕНЕ: | 20 мм |
| МАКС ВИСОЧИНА НА КОСЕНЕ: | 55 мм |
| ПРЕПОРЪЧИТЕЛНА ПЛОЩ НА КОСЕНЕ: | 400 m² |
| ОБЕМ НА КОША: | 40 L |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 13.100 kg |
| ГАРАНЦИЯ: | 36 МЕСЕЦА, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 88381859127 |


